Tootja: FLAMINIA

Sarjad: FLUO ja TWIN SLIM

Uue viimistlusena: CARBONE

Itaalia keraamikatootja Flaminia valikusse lisandus uus tootesari Fluo ning hästituntud sari TwinSet täienes TwinSet Slim toodetega. Viimistlused grafiit ja antratsiit asendusid uue viimistlusega carbone (must matt).

Disainer Niccolo Adolini loodud sarja FLUO iseloomustab orgaaniline, justkui veega voolujooneliseks uhutud vorm, millel puuduvad teravad nurgad. Sarja kuuluvad kahes mõõdus valamud, seinale paigaldatav wc-pott ning bidee.

Fluo valamu viimistlused: läikivad valge ja must ning matid viimistlused – valge (milky white), must (carbone), laavahall (lava grey), pilvesinine (nuvola), poripruun (fango), savibeež (argilla), punane (rubens), petroolisinine (petrolio) ja tuhahall (cenere).

Fluo wc-poti ja bidee viimistlused: läikiv valge ning matid viimistlused – valge (milky white), must (carbone), savibeež (argilla) ja tuhahall (cenere).

Hästituntud valamusarja TwinSet lisandusid peene servaga TwinSet Slim valamud.

TwinSet Slim valamute viimistlused: läikivad valge ja must ning matid viimistlused – valge (milky white), must (carbone), laavahall (lava grey), pilvesinine (nuvola), poripruun (fango), savibeež (argilla), punane (rubens), petroolisinine (petrolio).

Flaminia valikus olnud viimistlused grafiit ja antratsiit on alates 2021 algusest tootmisest maha võetud ja asendatud musta mati viimistlusega carbone.

Rohkem infot tehase kodulehel:
FLUO https://www.ceramicaflaminia.it/en/products/348-fluo

TWINSET https://www.ceramicaflaminia.it/en/products/322-twin

 

Valamutele on võimalik lisaks tellida valamuga samas toonis keraamilist põhjaklappi.

Jaga

Seonduvad postitused