Tootja: KOS/ Zucchetti Group

Sari/Disain:
– RISE/ New York stuudio Visibility
– BEAM/ Itaalia stuudio ZAVEN

2021 aastal võitis Zucchetti Group vannitoa kategoorias neli hinnatud Red Dot Tootedisain 2021 auhinda. Kaks nendest läksid KOSi uutele sarjadele – RISE ja BEAM, sealhulgas sai BEAM sari pärjatud Red Dot: Best of the Best tiitliga.

Sarja RISE iseloomustab kahemõõtmelise ja kolmemõõtmelise kujundi vaheline dialoog, kus tasapind läbib silindrilist kujundit. Sarja kuuluvad tööpinna pealsed, osaliselt süvistatud ja konsooliga valamud. Valamu vorm on ovaalne ja ümmargune, materjaliks matt valge Cristalplant Biobased. Valamuga komplektis on Cristalplant Biobased matt valge põhjaklapp. Metall-konsool on matt must.

Sarja BEAM kuuluvad 3 värvitoonis tööpinna pealsed valamud- seest ja väljast matt valge, seest matt valge-väljast tuvihall ja seest matt valge- väljast terrakota. Valamuga komplektis on Cristalplant Biobased matt valge põhjaklapp.

Beam sarja täiendavad kahes mõõdus – 800x470mm ja 1200x470mm – ning kahes toonis – soe hall ja naturaalne – valamuriiulid. Valamu kuju on inspireeritud majapidamises igapäevaselt kasutuses olevast kausist ja valamuriiuli kuju arhitektuuris olulisest võtmeelemendist – I-talast.

Sari RISE

Sari BEAM

Jaga

Seonduvad postitused