Saksa tootja Alape põhitoodanguks on emailitud terasest valamud ja valamukomplektid. Lisaks on tehase valikus veel LED valgusega disainpeeglid ja erineva konfiguratsiooniga riiulid.

Valamukomplekt STEEL 19

Valamukomplektis Steel 19 kohtuvad traditsioonid ja kaasaeg, majandusvalamu praktilisus,  lahenduse lihtsus ning kompaktsus. Emailitud pritsmeplekk koos musta värvi terasraamiga annavad komplektile tööstusliku aktsendi.

Komplekti kuulub: emailitud terasest valge valamu ja pritsmeplekk, must matt seinakonstruktsioon, äravoolukomplekt, must matt sifoonikate, klaasriiul ja segisti, st kasutamiseks valmis komplekt. Komplektile piisab, kui seinale on toodud külma ja sooja vee otsad, mis peituvad sifoonikatte taha. Komplektid on kahes laiuses- 600mm ja 1000mm

Rohkem infot meie kodulehel https://spanet.ee/products/?pg=all&man=Alape&pl=Steel%2019#product-area

Tehase kodulehel https://www.alape.com/en/portfolio_page/steel19-series/

Riiulid ASSIST

Assist alumiiniumprofiilist musta mati viimistlusega riiulid on valikus mitmes laiuses ning erineva konfiguratsiooniga, 20 mudelit pesemisalasse ja 4 mudelit dušialasse. Riiuleid saab täiendada Ameerika pähklipuust karbi või perforeeritud plokiga (näiteks hambaharjadele).

Riiulitele saab lisada dosaatorid kehahooldustoodetele ning käterätireelingu. Riiulid sobivad kokku ka Steel 19 valamukomplektiga.

Rohkem infot riiulite kohta meie kodulehel https://spanet.ee/products/?pg=all&man=Alape&pl=Assist#product-area

Tehase kodulehel https://www.alape.com/en/portfolio_page/shelves/

Disainpeeglid

LED valgusega peeglitel on alumiiniumprofiilist musta mati viimistlusega raam. Peeglid on kahe geomeetrilise vormiga ning kõigil mudelitel on dimmerdatav, pimestusvaba, mälufunktsiooniga LED valgus (4000 Kelvin), mis on juhitav puutetundliku sensori abil.

Kandiline peegel on 4 suuruses: 375x800mm, 450x800mm, 500x1000mm, 600x1000mm. Ümmargune peegel on 3 suuruses: lm 600mm, lm 750mm, lm 1000mm

Rohkem infot disainpeeglite kohta tehase kodulehel https://www.alape.com/en/portfolio_page/design-mirrors/

Alape tehase koduleht  https://www.alape.com/en/

Jaga

Seonduvad postitused